Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама > Інтернет реклама > Інтернет реклама маркетинг

Інтернет маркетинг

Інтернет маркетинг і оптимізація сайту переслідують одинакову ціль - привести на сайт якнайбільше цільової аудиторії і збільшити відвідуваність. Просто є ситуації, коли пошуковими методами (підбір і оптимізація ключових фраз, оптимізація HTML-тегів сайту, оптимізація ключових слів, оптимізація лінків, написання артиклів сайту, зовнішнє лінкування сайту) не можна або дуже важко досягнути цього. Це може залежати як від об"єктивних так і від суб"єктивних факторів. Тому якщо привести аналогію з життя - топошукова оптимізація - це пасивна реклама, а веб маркетинг активна, або платна. Це значить, якщо клієнт хоче мати відвідувачів по певному товару, ключовій фразі, чи рекламній компанії - але ранку сайту не достатньо для появи на перших сторінках пошукових систем, то застосовують активні рекламні кампанії (в тому числі і платні) для залучення відвідувачів на свій сайт.

Серед основних маркетингових стратегій можна виділити наступні:

  1. Банерна реклама;
  2. Контекстна реклама;
  3. Тематичні листи, списки;
  4. Онлайнові прес-релізи;
  5. Пости, статті і т.п.

Ми пропонуєм в даному виді веб-маркетингу наступні послуги:

Розміщення банерів (графічних і текстових) в банерообмінних мережах
Банерообмінна мережа – це мережа сайтів, які обмінюються між собою банерними показами: на вашому ресурсі відбувається показ рекламних об"яв (банерів), але Вам не платять, а взамін показують Вашу рекламу на сайтах інших учасників мережі. Хоча можна (якщо на Вашому ресурсі не достатньо показів) просто заплатити за відповідну кількість показів банерів, і Ваш банер буде показано на стотнях рекламних площадок. Ми підберемо баннерні системи, які відповідають тематиці Вашого сайту, виготовимо баннери і розмістимо його у вибраній мережі.

Підбір рекламних площадок і розміщення банерної і текстової реклами
Рекламні площадки в мережі Інтернет (як традиційні) користуються популярністю, тематикою, регіональною специфікою. Ми підберемо найбільш оптимальні ресурси, аудиторія яких максимально пересікаються з аудиторією ваших потенційних клієнтів, іінтернет-реклама на яких найбільш ефективна. Розробимо для Вас банери і текстову рекламну інформацію: рекламні статті, прес-релізи, текстові блоки. Оптимально сплануємо рекламну кампанію.

Розміщення інформації про ваш сайт в каталогах і прайс листах
Опублікуємо опис сайту, товарів чи посслуг на тематичних порталах, каталогах, в списках прайс-листів. Розмістимо інформацію на віртуальних досках оголошень. Організуємо представлення Вашого товару/послуги на аукціонах, інтернет-магазинах, торгових площадках. 

Контекстна реклама в пошукових системах
Контекстна реклама – рекламне оголошення, яке розміщується на платній основі в поисковых системах чи pay-per-click (PPC)- системах. Дане оголошення показується, коли користувач задає вибрані ключові слова в стрічці пошуку (або певні розділи, тематики - у випадку PPC-системах). Цей вид реклами являється деякою альтернативою пошуковому просуванню сайту, тільки за кожне попадання відвідувача на ваш сайт - необхідно платити відповідній системі. 

Використання тематичних списків розсилок
Тематична розсилка – це розсилка листів, які містять цікаву інформацію певної тематики (безпосередньо пов"язану з Вашим бізнесом) на електронні адреси користувачів. Це не спам. Користувачі добровільно підписуються на розсилку і зацікавленні в отриманні такої розсилки. Також ефективним є використання своєї розсилки, для підтримання зворотнього зв"язку зі своїми постійними клієнтами. Для цього ми також можем інтегрувати у ваші веб-сайти спеціалізовані системи для роботи з підписчиками.

Написання і опублікування прес-релізів в онлайнових ЗМІ
Прес-реліз – це коротке повідомлення про події Вашої компанії, призначені для пресси. Інформаційним приводом може бути випуск нового товару, послуги чи надання знижок (розпродаж), розширення списку послуг, нові призначення, ювілей компанії і т.п. В якості доповнення до любого виду реклами пропонуєм регулярну розсилку прес-релізів онлайновим ЗМІ а також розміщення рекламних статей, постів на сайтах з великим трафіком відвідувачів, блогах, новинах і т.д.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація щодо розкрутки сайту- звертайтесь до нас щоб замовити розкрутку сайту. Ви можете також зразу оцінити та замовити розкрутку сайту.